12 Mart 2021

Hakkımızda

Hakkımızda

Güzeloba Bilgisayar Teknik Servisi

Güzeloba Bilgisayar

Güzeloba Bilgisayar

Güzeloba Bilgisayar Teknik Servisi sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için her geçen gün yenilenen ekipmanlarıyla çalışmalarına devam etmektedir. Bilgisayarlarınızda meydana gelen ısınma problemleri, klavye arızaları, ekran arızaları, lcd ekran değişimi, şarj adaptör tamiri ve değişimi, ekran kartı hataları ve daha bir çok probleminizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Konyaaltı BilgisayarcıTEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI Güzeloba Bilgisayar, Bilgisayarlarınız ve çevre birimleriniz için haftanın 7 günü 24 saat telefon ve online destek hizmeti. İçinden çıkamadığınız problemleriniz bazen çok basit problemlerden kaynaklanmaktadır. Bu tarz problemlerinizde online destek ile hızlı çözümler sunuyoruz

 

 

 

Meltem Bilgisayarcı

TİCARİ YAZILIMLAR Yazılımlarınızda meydana gelebilecek ve işinizi aksatan problemlerin hızlı çözümünü sizlere sunuyor ve iş yükünüzü bir nebze de olsa hafifletmeye çalışıyoruz.

 

 

 

 

Uncalı Bilgisayarcı DESTEK GARANTİSİ Servisimizde tamir gören bilgisayarlarınız garantimiz altındadır. Tamire defalarca ücret ödemek yerine garantili teknik destek ile kesin çözüm ve servis sonrası garanti desteği sunuyoruz.

 

Antalya ilinde 3 farklı bölgede 1999 yılından beri hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet politikası, müşteri odaklı çalışmamız ve uygun fiyat anlayışımızla siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Antalya’ da ilk defa müşterilerine verdiği önemi gösteren Güzeloba Bilgisayar ve Notebook Teknik Servisi sizi bilgisayarınızı mağaza mağaza taşıma zahmetinden kurtarmak adına ücretsiz servis hizmetini başlatmıştır. Ücretsiz servis hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimiz evinizde veya ofisinizde bir telefon ile bize ulaşıp bilgisayarınızı hiç bir ek ücret ödemeye gerek kalmadan adresinizden aldırabiliyorsunuz.
Windows kurulum, lcd panel değişimi, ekran kartı değişimi, ram değişimi, sistem upgrade, virüs temizliği, harddisk değişimi,sıvı temas, anakart değişimi, çip arızaları gibi mekanik problemler vb. işlemlerinizi bilgisayarınızı hiç bir yere götürmeye gerek kalmadan bir telefonla adresinizden ücretsiz servisimiz ile teslim aldırıp tamirat sonrası yine adresinize ücretsiz teslim ettirebiliyorsunuz.

 

https://www.sirinyalibilgisayar.com/ – https://www.guzelobabilgisayar.com/https://www.guzelobabilgisayarservisi.com – https://www.uncalibilgisayar.com/https://www.laranotebook.com/ –  https://www.antalyateknikservisi.com/ –  https://www.konyaaltibilgisayar.com – https://www.antalyabilgisayarservis.com

Call Now Button